iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Uçak Bileti Bayiliği Almak İstiyorum

Uçak bileti satışı için bayilik almak biraz zordur. İlk önce işyerinizi ayarlayıp gerekli dekorunuzu tamamladıktan sonra vergi dairesine başvurup şirket kaydınızı yaptırmanız gerekemktedir. Şahıs şirketi değil, ltd. şti. veya A.Ş. Ardından TURSAB’a başvurup seyahat acentası belgesi almak gerekmektedir. Bu belgeyi almak yaklaşık olarak 40000 TL’ye mal olmaktadır. İşyerinizde enfermasyon memuru yada üniversitelerin turizm bölümünden mezun eleman çalıştırmalısınız veya siz bu şartları taşıyor olmalısınız. Tüm bu işlemlerin ardından uçak bileti bayiliği almak için başvuruda bulunabilirsiniz. Seyahat acenteleri aynı işyerinde başka bir iş yapamazlar.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Peki bilet satışından çok para kazanlıyor mu ? Bulunduğunuz bölgede test amaçlı olarak kullanmak üzere iGOTEK Kurumsal Çözümler tarafından hazırlanmış Bilet Sistemi programını satın alarak bilet satışı oluyor mu, bilet satışından ne kadar gelir elde ediyorsunuz vb. sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Ayrıca işyerinizde yaptığınız işe de engel değildir. Unutulmamalıdır ki bu program bireysel kullanım için yapılmış olup eğer ki kar amaçlı satış yapılarak kullanılacak olursa yasal yönetmeliklere tabi olup yukarıda anlattığımız belgelerin ve şartların oluşturulması gerekmektedir.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

iGOTEK Kurumsal Çözümler tarafından 1000 TL’ye satılan bu programa UZMAN FATURA ÖDEME MERKEZİ BAYİLİĞİ alan kişiler ücretsiz olarak sahip olabilmektedir. Fatura ödeme merkezi bayiliği sadece 1000 TL’dir. Beraberinde 1000 TL olan bilet sistemi programı hediyedir. Daha en baştan 1000 TL kar ediyorsunuz.

SPONSOR REKLAM
UZMAN FATURA ÖDEME MERKEZİ
BAYİ TEMSİLCİSİ
Reklam Alanı

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Bayilik
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler