iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Uçak Bileti Satışı Bayiliği

Uçak bileti satışı yapabilmek için seyehat acentası olunması gerekmektedir. Seyahat acentası olabilmek için ise TURSAB’a başvurup yetki belgesi almak ve Ulaştırma Bakanlığı’ndan izin almak gereklidir. Şartları çok fazladır ve masraflıdır.

iGOTEK Kurumsal Çözümler tarafından hazırlanan uçak bilet satın alınabilecek bireysel kullanım için hazırlanmış bir program bulunmaktadır. Bu program aracılığıyla acentada satılan fiyattan daha ucuza uçak bileti alabilirsiniz. iGOTEK Kurumsal Çözümler tarafından 1000 TL + KDV olarak satılan bu programı ücretsiz alabileceğinizi söylesem ne derdiniz?

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Uzman Fatura Ödeme Merkezi bayisi olan tüm müşterilerimize bilet sistemi programını hediye ediyoruz. Uzman Fatura Ödeme Merkezi olmak çok kolay. Sadece 1000 TL + KDV ödeyerek siz de fatura ödeme merkezi olabilirsiniz.

Uzman Fatura Ödeme Merkezi, Türkiye geneli bayilik vermektedir. Çok kısa sürede yapacağınız masrafı çıkartabilirsiniz. Elektrik, su, doğalgaz, digiturk, d-smart, kredi kartı borcu, internet, telefon ve cep telefonu faturalarını ödeyebilirsiniz. Üstelik yaptığınız her işlemden 1 TL gelir elde edebilirsiniz. Bayi temsilcimizle irtibata geçebilirsiniz.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Reklam Alanı

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Bayilik
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler