iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Uydunet Fatura Göndermiyor

Uydunet tarafından adrese basılı fatura gönderilmiyor. Bu güzel bir uygulama doğanın korunmasına yardımcı oluyorlar. Ancak eposta oalrak da fatrua göndermiyorlar. Bu büyük bir eksiklik.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Müşteri hizmetlerine durumu izah edip her ay düzenli olarak epostama fatura gelmeisini istedim. ancak böyle bir şeyin mümkün olmadığını ve eğer müşteri hizmetlerini ararsam her ay sadece o aya ait faturayi bir defa istebileceğim söylendi. Bir defa ! tuhaflığa baksana. Ya eposta gelemzse ? Bazen oluyor gönderildiği halde karşı tarafa ulaşmayan epostalar. Bir alternatif daha varmış. O da online hizmetlere girersem faturamı orada görebilirmişim. Ben fatura olduğunu biliyorum zaten. Epostama geldiğinde ödeme gününü görmek ve unutmamak için öenmli epostalar için oluşturduğum klasörde bu epostayı saklamk istiyorum. zira hergün uyanınca ilk işim bu klasöre bakmak. umarım uydunet bu hatasını farkeder ve gerekli önlemi alır.

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Bilgisayar
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler