iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Uydunet Geceleri İnternet Yok

Uydunet tarafından verilen internet hizmeti geceleri 1-2 saatliğine kesilmektedir. Bu her gece yaşanmıyor. Ancak olduğu zaman ardı ardına sürekli olarak 5-6 gün boyunca devam ediyor. İnternet gece kesiliyor ve sizin hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur, kendiliğindne düzeliyor. Siz ne yaparsanız yapın sorun düzelmiyor. Kendiliğinden düzelmesini beklemeniz gerekiyor. Bu sorun olduğunda geceleri Uydunet müşteri hizmetlerini aradığınızda karşınızda konuşacak kimse bulamıyorsunuz.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Sabah müşteri hizmetlerini aradığınızda size herhangi bir sorun olmadığını söylüyorlar. Teknik ekip talep ediyorsunuz. Teknik ekip geldiğinde yine aynı şekilde hiçbir sorun bulamıyor. Modemi değiştirseniz dahi aynı sorun devam ediyor. Gece teknik ekip çalışmadığı için de gece internetiniz gittiğinde kimseye sorunu gösteremiyorsunuz.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Bu sorun olduğunda eliniz kolunuz bağlı oturuyorsunuz. Yıl olmuş 2013 ancak hala internet kesiliyor. İnternetin kesildiğiniz de göremiyorlar nedense. Bir de nedendir anlamıyorum 24 saat boyunca müşteri hizmetleri çalışıyor. 7/24 arayabilirsiniz diyorlar ama geceleri aradığınızda menüde dolaşmaktan yada hatta bekleme müziği dinlemekten başka bir işlem yapamıyorsunuz. Gece 12 den sonra ne gibi bir yoğunluk olabilir ki ? Geceleri hizmet vermiyoruz, müşteri temsilcimiz yok deseler en azındna boşu boşuna telefon faturası ödemeyeceğiz.

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
Kategori: Bilgisayar
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler