iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Vodafone müşterilerine önem vermiyor !

www.sikayetvar.com isimli sitede Vodafone hakkında bırakılan şikayetler Vodafone yetkilileri tarafından kontrol edilerek cevaplanmaktadır. Bazı firmalar müşterilerinin bu siteye bıraktığı şikayetleri titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırırken Vodafone firması müşteirlerini umursamayarak her yazılan şikayete aynı standart cevabı vermekte ve genellikle de müşterilerinin sorunlarını çözüme ulaştırmamaktadır.

“Değerli Abonemiz,

Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Saygılarımızla,
Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Vodafone kullanıcılarının sorunları genellikle aradan bir ay gibi uzun bir süre geçmesine rağmen çözülmemekte ve abonelerin bir kısmı ise bu vurdumduymazlık karşısında hattını iptal ettirerek farklı bir gsm operatöründen hat kullanmaktadır.

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler