iGOTEK Bilgi Bankası

Bilginin Doğru Adresi

Vodafone Online Self Servis Şifresi Nasıl Alınır ?

www.vodafone.com.tr adresinde bulunan Vodafone online self-servis işlem sayfasını kullanarak hattınız ile ilgili pek çok işlem yapabilirsiniz. Vodafone online self-servis işlem sayfasına giriş yapabilmek için Vodafone hattınıza ait numaranızı ve bu hattınıza ait “şifre”nizi kullanmanız gerekmektedir.

Bu Yazı iGOTEK Bilgi Bankası'na Aittir. http://blog.igotek.net - Powered by iGOTEK Online Security & Investment Corporation. Bilgi almak için lütfen 0 555 204 09 25 numarasını arayınız.

Altta bulunan BİLGİ DESTEK HATTI numaramızı aradığınızda Vodafone hattınıza ait “şifre”yi nasıl alacağınızı öğrenebilirsiniz. Vodafone hattınıza ait “şifre”yi nasıl alacağınızı size öğreteceğiz. Bu işlem için kişisel bilgilerinizi paylaşmanız talep edilmeyecektir. Ayrıca bilgi paylaşımında bulunduğumuz için sizden hiçbir şekilde ücret talep etmeyeceğiz. Vodafone hattınıza ait “şifre”nizi öğrenmek için hemen şimdi Bilgi Destek Hattı numaramızı arayın.

Bilgi Destek Hattı Telefon Numarası: 0 555 204 09 25
Elastix Türkiye Türkçe Destek Hattı: 0 555 204 09 25
 
Not: 0 555 204 09 25 numaralı Bilgi Destek Hattı arandığında yapacağınız görüşme gsm operatörünüz tarafından ücretlendirilmektedir.
  • facebook-share
  • tweet-it

Powered By iGOTEK Kurumsal Çözümler